Suriye Elektronik Ordusu, Türk Güvenliği Ekibi tarafından Hacklendi

denizli tarafından 15 Ocak 2014 tarihinde yazılmıştır.

tg

Son zamanlarda bir çok ünlü şirketi hackleyen, son zamanlardada microsoft,skype gibi devlerin Twitter hesaplarını hackleyen, Suriye Elektronik Ordusu bu sefer hedef kendileri oldu. Türkiye’nin gururu olan Türk Güvenliği ( turkguvenligi.info ) grubunu duymayan kalmamıştır. Microsoft.com, openssl.org, bdp.org.tr,acer.com, vodafone.com, nationalgeographic.com, ups.com ,ning.com, betfair.com, theregister.co.uk, telegraph.co.uk, cocacola gibi bir çok ünlü şirketi hackleyen ünlü türk hacker grubu bu gün itibariyle Suriye Elektronik Ordusuna ait olan sea.sy yi hacklemeyi başarmışlardır.
Hacklendiğine dair zone kayıdı :  http://www.zone-h.org/mirror/id/21545300
Fakat Suriye Elektronik Ordusu sea.sy adreslerinni hackten etkilenmediğini, sub domainleri olan leaks.sea.sy nin hacklendiğini twitter hesaplarından duyurdular.

sea

Buna karşılık turkguvenligi.info ekibindeki arkadaşlar twitter hesaplarından hemen bir resim yayınlayarak Suriye Elektronik Ordusunun sea.sy nin etkilenmedi diye yapmış oldukları açıklamayı, kanıt sunarak sea.sy yi hacklediklerini kanıtladılar. İşte o resim.

seasy

Google da ” sea.sy turkguvenligi ” yazarak görebilirsiniz.

Bu durum karşısında rezil olan Suriye Elektronik Ordusu grubu twitter hesablarından db leri elinde olup olmadığına karşı turkgüvenliği ekibine tweet atmışlardır.

suriye

TurkGuvenligi ekibi tweet e cevap olarak ” db lerinizi ve script inizi istiyormusunuz ” diye bir tweet le karşılık verdi.

seadb

Detayları Grubun twitter sayfasından takip edebilirsiniz : https://twitter.com/Turkguvenligi

TurkGuvenligi.info ekibini Ekibimiz olarak canı gönülden tebrik ederiz 🙂

6 sene önce yazılmıştır.
"Suriye Elektronik Ordusu, Türk Güvenliği Ekibi tarafından Hacklendi" bu yazı 15 Ocak 2014 tarihinde saat 02:01 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 856 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 1 Yorum Yazılmıştır
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. Aslı Han dedi ki:

   Türk Güvenliğine bayılıyorum??

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)