Sunless Skies Çıkış Tarihi Geliştiricisi Tarafından Doğrulandı

Blogolik Yazar tarafından 23 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Sunless Skies oyunu ile ilgili bir duyuru gerçekleştiren yapımcı ekip, oyunun 31 Ocak 2019 tarihinde erken erişim olarak çıkacağını resmen duyurdu.

Eğer ilk defa Sunless Skies ile karşılaşıyorsanız, biraz bahsedelim. Kısaca, buharlı lokomotifle yıldızdan yıldıza giden bir pilotu kontrol ediyoruz. Uğradığımız yıldızlarda, yeni ve farklı karakterlerle tanışıyoruz ve onlarla konuşuyoruz. Gerekli materyalleri toplayarak, gizemli evreni keşfediyoruz. Sunless Skies; zorlu bir savaş sistemine sahip, hayatta kalma elementlerini iyi bir şekilde yansıtmış, bir sürü farklı karakterin hikayesini oldukça güzel yazmış bir oyun. Sunless Skies; erken erişim haliyle bile, oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı.

Şu an Steam üzerinde ₺39.00’a satılan Sunless Skies, tam sürüm çıkışının ardından da aynı fiyat üzerinden satılacak. İlerleyen süreçte özel bir indirimle biraz daha makul bir fiyattan da satılabilir.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Sunless Skies Çıkış Tarihi Geliştiricisi Tarafından Doğrulandı" bu yazı 23 Eylül 2018 tarihinde saat 20:13 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)