Subway Surfers Bilgisayarda Nasıl Oynanır

Blogolik Yazar tarafından 7 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Subway Surfers Bilgisayarda Nasıl Oynanır

Android ve İOS işletim sisteminde moda olan Subway Surfers’i herkes oynamış ve hayran kalmıştır bilmeyen yoktur. Tableti telefonu olan yaş sınırı olmayan 7’den 70’e herkesin oynadığı oyunu sizlere da güzel oynamak amacıyla bilgisayarda oynamayı anlatacağım ve kişileştirme ile hem Fare-Mause ile hem de klavye ile yön tuşları ile dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz herkese iyi eğlenceler fazla uzatmadan anlatıma geçiyorum arkadaşlar.

Evet arkadaşlar herkesin severek oynadığı Subway Surfers bilgisayarda oynamayı anlatıcam çok kolaydır herkes 5dk içinde yapabilir öncelikle verdiğim linkten indirme işlemini yapınız ben

virüs taramasını yaptım bir sıkıntı yok rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Buyurun Arkadaşlar : http://www.ahmetceylan.com.tr/subway-surfers-bilgisayarda-oyna.html Ben yandiskden indirdim ve tavsiye ederim. İndirme işlemini tamamlandıktan sonra sağ tıklayıp buraya çıkart diyoruz şifre soracaktır ”www.ahmetceylan.com.tr” bunu yazın arkadaşlar. Daha sonra klasöre tıklayın ”SubwaySurfes-PC” Klasörüne girin ve kurulumunu yapın kolayca yapabilirsiniz kurulum tamamlanınca masaüstüne gelmiş olması lazım artık oynayabilirsiniz arkadaşlar hadi iyi eğlenceler. Oyun kurulduğunda açılmıyorsa İndirdiniz dosya içindeki ‘Shockwave_Installer_Slim’ uygulamasını kurup tekrar deneyebilirsiniz.

Sizler için kişileştirme yaptık Subway Surfes oyununu klavye ile oynanabilir dilerseniz oynayabilirsiniz.

Subway Surfers Sıfırlama

Oyunu bitirirseniz ve tekrardan oynamayı dilerseniz sıfırlayabilirsiniz bunun içinde bu adımları yapmanız yeterlidir.Öncelikle bilgisayarınızdaki gizli dosyaları gösterip benim anlattıklarımı yapın arkadaşlar ”C:/Kullanıcılar/bilgisayardaki takma adınız/AppData/Locallow” içinde bulunan ‘Kilo Games’ klasörünü temizlemeniz yada silmeniz oyunu sıfırlamanıza yardımcı olur.Ve böylelikle oyunu sıfırlamış olursunuz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Subway Surfers Bilgisayarda Nasıl Oynanır" bu yazı 7 Haziran 2016 tarihinde saat 19:38 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 129 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)