Su İle Zayıflamak

Blogolik Yazar tarafından 13 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır.

Su İle Zayıflamak

Su özellikle kilo vermek isteyen kişilerin bol miktarda tüketmesi gereken bir sıvıdır. Kilo vermeye yardımcı olmanın yanı sıra bağırsakları yumuşatan, hücreleri yenileyen ve iç organları nemlendiren özellikte olması nedeniyle de hayati önem taşımaktadır. Genellikle uygulanan tüm diyetlerde uzmanlar bol su tüketilmesine büyük önem vermektedir. Su ile zayıflayanların yorumları dikkate alındığında su içmenin kilo vermede ciddi etkileri olduğu dikkat çekmektedir.

Su ile zayıflama diyetinde genellikle meyve ve çorba ağırlıklı beslenmek gerekmektedir. Özellikle çilek ve ananas gibi bağırsakları çalıştıran meyveler bol miktarda tüketilmelidir. Özellikle sularınızı limon ile karıştırarak tüketmeye özen gösterin. Limonlu suyu aynı zamanda vücudunuzda ödem oluşmasını engellemektedir. Limonlu su vücudunuzda oluşan iltihapların da kolayca atılmasına yardımcı olacaktır. Özellikle sabah aç karnına içeceğiniz ılık limonlu su yağ yakımını kolaylaştıracaktır. Günde en az 8-10 bardak arası su içmeye özen göstermelisiniz

Zayıflamak sizin hedefiniz haline geldi ise elinizdeki en büyük içeceğin kıymetini bilmeniz gerekmektedir. Üstelik son derece masrafsız, doğanın size sunmuş olduğu bu mucize sıvı ile sizlerde kolay bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Su içme alışkanlığınız yok ise ve genellikle su içmeyi unutan biriyseniz öncelikle su içmeniz gerektiğini size hatırlatacak küçük notlar almalı, gözünüzün önünde su olmasına özen göstermelisiniz.

Özellikle buzdolaplarınızda suyu oldukça fazla bulundurmaya özen gösterin. Hazır meyve suları, gazlı içecekler, alkol gibi sıvıların yerine buzdolabınızı su şişeleri ile doldurmalısınız. Yemek yemeye başlamadan önce su içmeyi alışkanlık haline getirirseniz mideniz doluluk hissedeceğinden çok daha kısa bir sürede doygunluk hissedeceksiniz. Bu ise sofradan her zaman daha erken kalkmanıza neden olacak. Özellikle ara öğünler su tüketimini fazlalaştırın. Böylelikle çok daha uzun süre kendinizi tok hissedebilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Su İle Zayıflamak" bu yazı 13 Temmuz 2017 tarihinde saat 01:33 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 60 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)