Street Fighter V Ücretsiz Olarak Edinilebilecek

Blogolik Yazar tarafından 31 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Meşhur dövüş oyunu serilerinden Street Fighter ile ilgili şimdi oyuncular için yeni bir fırsat sunuldu.

Erkek ve dişi olmak üzere onlarca farklı karakter ile oyuncuların karşısına çıkan Street Fighter V günümüzde Steam üzerinde 59.99 TL olarak satışlarına devam ediyor. Rekabetçi yapısı ile dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları karşı karşıya getiren yapım fantastik oynanışına ek olarak yoğun görsel efektlere de sahip. Sayısız genişleme paketi alarak oyuncularına yeni içerikler de sunan yapım, Ağustos ayında oynaması ücretsiz olacak.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Street Fighter V 1 Ağustos – 11 Ağustos tarihleri arasında oynaması ücretsiz olacakmış. Belirtilen tarihlerde PC ve PS4 oyuncuları Street Fighter V’i ücretsiz olarak deneme fırsatı bulacaklar. Oyuncular 22 karakteri deneyimleyebilecek ve diledikleri gibi mücadelelere katılabilecekler.

Ücretsiz olarak kısıtlı bir süre oynanabilecek olan oyun daha sonra tekrar paralı bir hal alacak.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Street Fighter V Ücretsiz Olarak Edinilebilecek" bu yazı 31 Temmuz 2019 tarihinde saat 02:33 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 31 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)