Steve Jobs Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 7 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Steve Jobs Film Fragmanı izle
Türkiye’de 11 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Steve Jobs filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Kate Winslet , Michael Fassbender , Seth Rogen , Jeff Daniels , Sarah Snook paylaştığı ve yönetmenliğini Danny Boyle yaptığı Steve Jobs adlı filmde dünyada adından sıkça söz ettiren bir isim olan Steve Jobs’un (1955-2011) hayatı anlatılıyor.122 dakika sürecek olan bu biyografi tarzında ki filmi 11 aralıktan itibaren izleyebilirsiniz. Filmin fragmanını aşağıda yer alan videodan izleyebilir ve film hakkında ön izleme yapma şansını elde edebilirsiniz. Filme gidip izlerseniz eğer fikirlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Steve Jobs Film Konusu
Dünya sosyal ağ Facebook devinin hayatından sonra şimdi de teknoloji öncüsü ve Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un (1955-2011) hayatını, Apple yıllarını ve verdiği mücadelelerini anlatan filmde Jobs’u İrlandalı Michael Fassbender canlandırıyor. Filmde özellikle Apple’ın üç büyük ürününün, 1984’te Macintosh, 1988’de NeXT ve 1998’de iMac’in lansmanından önce yaşanan olaylara odaklanılıyor.
Steve Jobs Film Fragmanı


5 sene önce yazılmıştır.
"Steve Jobs Film Fragmanı izle" bu yazı 7 Aralık 2015 tarihinde saat 00:47 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 32 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)