SteelSeries Yeni Dayanıklı Klavyesinin Tanıtımını Gerçekleştirdi

Blogolik Yazar tarafından 25 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Oyuncu ekipmanları hususunda bilinen markalardan biri olan SteelSeries, şimdi yeni iddialı klavyesini tanıttı.

Modern teknoloji ile oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam eden SteelSeries oyuncuların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. İlk mekanik oyun klavye üreticisi olarak adından söz ettiren SteelSeries, yeni klavye serisine yenilikçi özellikler getirmeye devam ediyor. Yeni klavyelerin adı Apex Pro ve Apex 7 olarak duyurulurken, her kitleden oyuncunun ihtiyaçlarının karşılanabileceği kaydedilmekte.

İlk mekanik oyun klavyesi üreticisi ve oyun çevre birimleri üretimi konusunda dünyanın lideri olarak gösterilen SteelSeries oyunculara yönelik geliştirdiği yeni klavyeler ile tamamen ayarlanabilir anahtar özelliği ile dünyanın en özelleştirilebilir mekanik klavyesini karşımıza çıkarıyor.

Oyunculara isabetli ve hızlı bir oyun deneyimi sunacak olan Apex Pro, özellikle Counter-Strike: Global Offensive oyuncularının işini görecek. Her tuş anahtarına mesafe ayarlama imkanı veren Apex Pro ayrıca oyunlarda ve gündelik işler arasında otomatik olarak özelleştirilebilir bir yapı sunuyor.

Yazarlar ve bazı oyuncular için titiz bir tasarıma sahip olan yeni klavyelerde anahtarlar boyutları da farklılıklara sahip. Apex Pro manyetik sensörler ile oyuncuların tuşların hassasiyetini seçmelerine de olanak sağlıyor. SteelSeries Engine ile desteklenen Apex Pro oyunlarda ve gündelik işlerde kullanıcılara otomatik hassasiyet ayarları ayrıcalığı sunuyor.Ürünün ülkemizde de satışa çıkarılması bekleniyor.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"SteelSeries Yeni Dayanıklı Klavyesinin Tanıtımını Gerçekleştirdi" bu yazı 25 Temmuz 2019 tarihinde saat 21:59 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 16 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)