Steam Dijital Oyunu

Blogolik Yazar tarafından 15 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır.

Steam Dijital Oyunu

Hayatın angaryasında tek nefes aldığımız yer oyunlardır, oyun konsollarıdır. Steam nedir diye sorulan cevabın yanıtıdır. Oyun konsoluna bir kutu içerisine yüklenen oyunların alınıp satılmasıdır. Dünyanın en yaygın dijital oyun mağazası ve platformudur.

Dijital oyun satın almak, kutulu oyun satın almaktan daha cazip olduğundan tercih edilmektedir. Kutulu oyun 30 Dolar iken, Türkiye Parası ile 70 lira iken aynı oyunu, dijital oyun mağazası ve platformunda sadece 9 Dolara alabilirsiniz Türkiye Parası ile aşağı yukarı sadece 20 liraya denk geliyor.

En popüler oyun hiç kuşkusuz half life’dir. Oyunun yeni sürümü half life 2’dir. Steam’ın bulut desteği sayesinde her oyundaki kayıtlarınız, aynı şekilde diğer bilgisayara aktarılıyor ve oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

İşte, Steam’in sunduğu en büyük kolaylık bu ve bunlar değil mi?

Adil Kullanım Kotası adı altında değişik kota sistemi uygulanmaktadır. Bu yüzden indirdiğiniz oyunu yedeklemenizi öneriyoruz.  Steam Bulut ile yeni aldığınız bilgisayarınızda oynadığınız oyunlardan kazandıklarınız bulutlara uçup havaya gitmemektedir. Kazandığınız ödüller, madalyalar ve geliştirmeler aynen korunmaktadır. Tüm kayıtlarınız masmavi güzelliğinin adı Steam Bulut’a aktarılıyor ve aynı şekilde devam etmektedir.   Steam, 2i keşfetmeye ve Steam’in ayrıcalıklarından yararlanmaz mısınız?

3 sene önce yazılmıştır.
"Steam Dijital Oyunu" bu yazı 15 Nisan 2016 tarihinde saat 20:09 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 66 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)