Stardew Valley İçin Yeni Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 3 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Popüler oyunlardan Stardew Valley, aldığı yeni güncellemeyle birlikte artık çok daha iddialı. İşte ayrıntılar…

26 Kasım’da oyuna gelen dev güncelleme 1.4 pek çok yeniliği de karşımıza çıkarmıştı. Oyunun gelmiş geçmiş en büyük güncellemesi olan 1.4 oyuncuları tatmin etmeyi başarırken beraberinde bazı sorunları da getirdi. Geliştirici ekip oyunculardan gelen geri bildirimleri titizlikle inceledi ve 2 Aralık yani dün Stardew Valley 1.4.0.1 güncellemesini yayınladı.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz güncelleme detaylarına göre oyunla ilgili hemen hemen her şeyi değiştiren 1.4 güncellemesi çeşitli sorunları da beraberinde getirmiş. Güncelleme ile oyun içerisine bazı seçenekler de eklenmiş. Menü üzerinde oyunculara yeni bir Gamepad Modu sunuluyormuş. Yeni özelliklerde getiren güncelleme habere göre spoiler doluymuş.

1.4.0.1 güncellemesi şuanda bilgisayar platformunda yayındaymış. Konsol ve mobil platform için önümüzdeki günlerde yayınlanacağı ifade edilen güncelleme 1.4 güncellemesinin getirdiği sorunları çözüme kavuşturuyor. Güncellemeyi edinmenizi tavsiye ediyoruz.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Stardew Valley İçin Yeni Güncelleme Çıktı" bu yazı 3 Aralık 2019 tarihinde saat 20:12 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)