Star Wars 7: Güç Uyanıyor Film Fragmanı İzle

Blogolik Yazar tarafından 9 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Star Wars 7: Güç Uyanıyor Film Fragmanı İzle
Bir Star Wars filmi daha vizyona girmek için gün sayıyor.Türkiye’de 17 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Star Wars 7: Güç Uyanıyor filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Carrie Fisher , Mark Hamill , Harrison Ford , Adam Driver , John Boyega paylaştığı ve yönetmenliğini J.J. Abrams yaptığı Star Wars 7: Güç Uyanıyor adlı filmde ilk 6 serinin devamı anlatılıyor. 135 dakika sürecek olan bu bilim kurgu tarzında ki filmi 17 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz. Bilim kurgu sevenler için kaçırılmaz bir fırsat olacaktır. Star Wars uzun süren aranın ardından tam 30 yıl sonra sizlerle….

Star Wars 7: Güç Uyanıyor Konusu
Orijinal serinin son filminin 30 yıl ardından Star Wars serisi 7. filmiyle beyazperdeye dönüyor. Filmde, Return of the Jedi filminin 30 yıl sonrasında yaşananlar anlatılacak. Filmin fragmanını aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz.
Star Wars 7: Güç Uyanıyor Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Star Wars 7: Güç Uyanıyor Film Fragmanı İzle" bu yazı 9 Aralık 2015 tarihinde saat 01:57 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 53 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)