Square Blogger Magazin Teması

Blogolik Yazar tarafından 23 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.
Square Blogger Magazin Teması
Merhaba arkadaşlar fırsat buldukça güzel temaları sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. WordPress temaların da olduğu kadar blogger temalarında da araştırmalar yapıp en çok tercih edilen ve çok beğenilen temaları sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugün sizler için bir çok blogger kullanıcısı için hazırlamış olduğum Square Blogger Magazin Teması hakkında bilgiler ve ön izleme adresini vereceğim.Test ettikten sonra demo linkine tıklayıp. İndirme tuşuna basarak temayı indirebilirsiniz.
Square Blogger Magazin Teması Güzel temalardan sadece bir tanesi. Sizlerde bloglarınız da Blogger’ı tercih ediyorsanız blogger için en güzel temaları tercih edebilirsiniz. Sade temiz yapısı ve seo dostu olması ile bu tema en çok tercih edilen blogger temaları arasında yer almaktadır.Eğer sizlerde mevcut temanızından memnun değilseniz bu güzel Square Blogger Magazin Temasını tercih edebilirsiniz. Temayı test etmek veya indirmek için örnek linklere tıklayabilirsiniz.
5 sene önce yazılmıştır.
"Square Blogger Magazin Teması" bu yazı 23 Mart 2016 tarihinde saat 23:02 sularında "Tema / Script" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 111 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)