Spotify Lite Android Artık Play Store’da Aktif

Blogolik Yazar tarafından 2 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Spotify Lite Android uygulaması, Google Play Store üzerinde aktif hale geldi. Popüler uygulamanın Lite versiyonu çıktı.

Facebook ve Google gibi büyük şirketlerin de aralarında bulunduğu pek çok üretici, Android uygulamalarının “lite” versiyonlarını geliştiriyor. Söz konusu uygulamalar, gelişmekte olan pazarlardaki Android cihaz sahiplerine önemli avantajlar sağlıyor. Bu kervana katılan son büyük şirket Spotify oldu. Spotify Lite Android uygulaması Google Play Store’da yerini aldı.

Facebook ve Google’ın “lite” uygulamalarında genellikle servislerinin sunduğu temel özelliklerin büyük kısmından çok az taviz veriliyor. Spotify Lite ise neredeyse tamamen tavizlerden oluşuyor. Böylelikle ortaya oldukça sade ve yalın bir çevrimiçi müzik deneyimi çıkıyor.

Lite uygulamalarda öncelikli olarak uygulamanın cihazların depolama alanında daha az yer kaplamasına odaklanılıyor. Uygulamaların daha az yer kaplaması, özellikle giriş seviyesi cihazlar açısından büyük önem taşıyor. Buna ek olarak, güncelleme boyutlarını küçük tutmak ve veri tüketimini azaltmak da hedefler arasında yer alıyor. Genel olarak kullanıcılar için biraz daha mütevazi ancak hedefleri gerçekleştirebilen Play Store’a geldi.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Spotify Lite Android Artık Play Store’da Aktif" bu yazı 2 Temmuz 2018 tarihinde saat 21:10 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)