Sony Xperia Z4, Türkiye dahil diğer pazarlar için çok yakında gelebilir!

denizli tarafından 22 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

Sony, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Xperia Z4’ü uluslararası pazarlar için çok yakında tanıtabilir.Çok yakında kullanıcılarını bekliyor.
Sony, 27 Mayıs tarihinde Tayvan’da, 28 Mayıs tarihinde ise Hong Kong’da medya etkinliklerine hane sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Mahalli basında çıkan haberlere göre şirket, tertip edecek olan etkinliklerde selfie arkadaşı Xperia C4 ve Xperia Tablet Z4’ün yanısıra yeni Xperia amiral gemisi bir model açıklayacak. ePrice Tayvan, Sony’nin her iki etkinlikte de Xperia Z4’ün global varyantını tanıtmayı tasarladığını öne sürüyor.

Sony geçen ay, Japonya’ya özel yeni amiral gemisi Xperia Z4’ü tanıtmış, genel bir sürümün ise Haziran başında tanıtılacağını söylemişti. Bu yüzden, gelecek haftaki etkinlikler esnasında şirketin vaat ettiği global Xperia Z4’ün gelme ihtimali yüksek görünüyor.

Sony Xperia Z4’ün Japonya sürümü Xperia Z3’e göre daha ince bir tasarım ve biraz daha kuvvetli donanım özelliği dışında çok fazla bir farklılık sunmadı. Uluslararası sürümünde çok değişik olacağını düşünmüyoruz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Sony Xperia Z4, Türkiye dahil diğer pazarlar için çok yakında gelebilir!" bu yazı 22 Mayıs 2015 tarihinde saat 15:27 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 36 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)