Sony Xperia Home İçin Büyük Bir Yenilik Sunulacak

Blogolik Yazar tarafından 16 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Sony, Xperia Home için kullanıcılara büyük bir yenilik verecek.

Sony Xperia Home, Japon üreticinin akıllı telefonlarda yer verdiği ana ekran başlatıcısı. Gelen haberlere bakılırsa Sony, Xperia Home uygulamasında kapsamlı bir yeniliğe hazırlanıyor.

Sony geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde Xperia Hava Durumu uygulamasını artık geliştirmeyeceğini duyurdu. Benzer bir açıklama Xperia Home için de yapıldı. Xperia Home Open Beta programından Erika Prymus, Xperia Home için de geliştirme programının birkaç hafta içerisinde sona ereceğini bildirdi.

Kafa karıştıran bu açıklamanın neden geldiği kısa süre içerisinde anlaşıldı. Yine topluluk ekibinden Erika Prymus, Sony’nin yeni bir Xperia Home üzerinde çalıştığını duyurdu. Sony neden mi yeni bir ana ekran başlatıcısı geliştiriyor? Android P ile birlikte arayüz kullanımı noktasında yeni jest kontrolleri gördük. Bu yüzden Sony’nin sıfırdan yeni bir başlatıcı geliştirmek istediğini söyleyebiliriz.

Android P beta güncellemesini alan telefonlardan biri de Xperia XZ2. Yeni Xperia Home’u ilerleyen dönemlerde ilk olarak bu telefonda görmeyi bekliyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Sony Xperia Home İçin Büyük Bir Yenilik Sunulacak" bu yazı 16 Haziran 2018 tarihinde saat 15:07 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)