Sony Türkiye’den Çekileceği Yönündeki İddiaları Yalanlamadı!

Blogolik Yazar tarafından 30 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Mobil alanda önemli markalardan biri olan Sony, mobil pazarda Türkiye’den çekileceğini üstü kapalı bir şekilde ifade etti.

Konuya ilişkin Sony Türkiye’den gelen açıklama şu şekilde:

“Kârlı büyümemizi sürdürmek için aldığımız süregelen tedbirlerin bir parçası olarak, pazardaki durumu dikkatli bir şekilde takip ediyor ve Orta Doğu, Afrika ve Türkiye’deki operasyonlarımızın fizibilite çalışmasını yapıyoruz.”

Açıklamadan anladığımız kadarıyla Sony sözü edilen pazarlardan çekileceği iddiasını reddetmiyor. Sony’nin mobil dünyasındaki mevcut konumu, satış adeti, kârlılık durumu ve yapılan açıklama göz önüne alındığında Sony’nin Türkiye, Orta Doğu ve Afrika pazarlarından çekilmek için hazırlıklara başladığını söyleyebiliriz. Bakalım bu gelişmeler ilerleyen süreçte Türkiye akıllı telefon pazarında ne gibi değişiklikleri beraberinde getirecek?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Sony Türkiye’den Çekileceği Yönündeki İddiaları Yalanlamadı!" bu yazı 30 Haziran 2018 tarihinde saat 16:35 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 34 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)