Sony Son Çeyrekte Ne Kadar Telefon Sattı?

Blogolik Yazar tarafından 5 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sony’nin 2018’in son çeyreğindeki satış rakamı ortaya çıktı. Şirket düşüşü geçici de olsa durdurdu.

2018’in üçüncü çeyreğinde Xperia akıllı telefon satışları 1.6 milyon adetle dibe vurdu, son çeyrekte ise muhtemelen Xperia XZ3 ün etkisiyle satışların 200 bin artığını görüyoruz.

Sony bunun yanında önümüzdeki günlerde gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde yeni telefon duyuruları gerçekleştirecek. Xperia XZ4, Xperia XA3, XA3 Ultra ve Xperia L3 şubat sonunda görücüye çıkacak telefonlar olacak.

Mobil dünyasında son durum ne?

Kısa süre önce IDC tarafından açıklanan verilerde Samsung yılı zirvede tamamladı. Apple, Huawei’i burun farkıyla geçmeyi başarırken, Huawei’in zirve ile arasında olan farkı her geçen gün azalttığını belirtelim. Dördüncü sırada Xiaomi, beşinci sırada ise Oppo yer alıyor.

Kuşkusuz ki artık Çinli teknoloji şirketlerinin hamleleri ve ön yargıyı kırmalarıyla birlikte diğer dev akıllı telefon markalarının işi epey zorlaştı.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Sony Son Çeyrekte Ne Kadar Telefon Sattı?" bu yazı 5 Şubat 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)