Sonsuzluk Ormanı Film Fragmanı Oyuncuları

Blogolik Yazar tarafından 18 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

Sonsuzluk Ormanı Film Fragmanı Oyuncuları

Usta yönetmen Gus Van Sant’ın yönetmenliğini yaptığı Sonsuzluk Ormanı seyircilerle yeni yılda buluşacak. 6 Ocak 2017 tarihinde vizyona girecek olan Sonsuzluk Ormanı seyircilerine büyük bir gerilim yaşatması bekleniyor. Matthew McConauhhey, Naomi Watts, Ken Watanabe gibi oyuncuları kadrosunda barındıran Sozuluk Ormanı’nın konusu Japonya’da geçiyor.

Arthur Brennan (Matthew) yaşamış olduğu ağır bir trajediden sonar Japonya’da bulunan Fuji dağının gölgesindeki esrarengiz bir ormanlık alana doğru seyahate çıkar. Aslında bu orman girişi olup çıkışı olmayan, bir süre sonra bütün insanlık izlerinin kaybolduğu sadece intihar etmek isteyenlerin daldığı bir ormandır. Yaşadığı trajediler sonrasında bu ormana girme kararı alan Arthur aslında bu koca ormanda yalnız olmadığını hisseder.

Yoluna devam eden Arthur Brennan hislerinde yanılmadığını fark eder ve kendisi gibi ormana dalmış olan Takumi Nakamura ile karşılaşır. Bu karşılaşmanın ardından tekrar hayata tutunma kararı alan bu iki adam esrarengiz Sonsuzluk Ormanından bir çıkış yolu aramaya başlar. Bir ölümden vaz geçip yaşama tekrardan sarılma senaryosunu barındıran Sonsuzluk Ormanı izlenebilecek mükemmel bir gerilim filmi.

4 sene önce yazılmıştır.
"Sonsuzluk Ormanı Film Fragmanı Oyuncuları" bu yazı 18 Aralık 2016 tarihinde saat 22:20 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 66 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)