Son Cadı Avcısı Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 26 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Son Cadı Avcısı Film Fragmanı izle
Türkiyede 23 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren Son Cadı Avcısı filmi bir kaç hafta daha vizyonda kalmaya devam edecek sizlerde sinemaya giderek filmi izleme şansını elde edebilirsiniz. Baş rollerini Vin Diesel , Elijah Wood , Rose Leslie , Michael Caine , Julie Engelbrecht paylaştığı ve yönetmenliğini Breck Eisner yaptığı Son Cadı Avcısı adlı filmde Cadı ile cadı avcısının kıyasıya mücadelesini göreceksiniz.

Son Cadı Avcısı Konusu
Bu kategoride bir çok film çekildi ve hepsi özeldi fakat bu sefer ki diğerlerini geride bırakacak aksiyon,heyecan doruk noktada olacak 13. yy’da bir cadı avcısı olan Kaulder (Vin Diesel) en güçlü cadı olan Kraliçe Cadı’yı öldürmeyi başarır, ancak son anlarında Kraliçe onu ölümsüzlükle lanetler.Bu lanet yüzünden uzun yıllar acı içinde yaşayan ve bütün cadılara karşı mücadele eden türünün tek örneği son cadı avcısı olarak kalan Kaulder karısı ve çocuğu ilede ayrılmıştır.Günümüzde devam eden film New York’da yaşayan  Kaulder’ın aradan geçen yıllar sonra tekrar cadının dönmesi ile birlikte eski günlerin intikamı için bir savaş başlar.

Son Cadı Avcısı Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Son Cadı Avcısı Film Fragmanı izle" bu yazı 26 Ekim 2015 tarihinde saat 22:52 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 69 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)