SolSeraph Çıkışını Yaptı!

Blogolik Yazar tarafından 10 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Bir süredir merakla beklenen SolSeraph oyunu en sonunda çıkışını gerçekleştirdi.

İnsanlık medeniyetini yeniden inşa edeceğimiz yapımda bizleri oldukça zengin bir içerik bekliyor olacak. Günlerdir Steam üzerinde sergilenen ve fiyat etiketi bugün belli olan yapım, 54.00 TL olarak satılmaya devam ederken oyunun PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için çıktığı ifade ediliyor.

Şehirler inşa edeceğimiz oyunda canavarların saldırılarından korunmak için silahlar oluşturacak, eski mağaralarda keşfedilmemiş içerikleri bulacak, kayıp şehirleri bulmak için ter dökeceğiz. Tek oyunculu bir hikâye moduna sahip olacak olan oyunda inşa ettiğimiz şehirlerin gelişmesine özen gösterecek, çevreden gelebilecek tüm saldırılara karşı önemli adımlar atacağız.

Ace Team tarafından geliştirilen yapımda oyuncular belirli bir karakteri kontrol ederek fantastik canlılar ile de savaşacaklar. Oldukça hoş görsel efektlere sahip olan yapım, zengin ve benzersiz deneyimi ile oyunculara aksiyon ve stratejiyi birleştirerek sunuyor.

Kaliteli grafiklerin ve zengin bir yapının yer aldığı SolSeraph adlı oyun şuan oynanabilir durumda. Yapım bugün lansmana çıktı.

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 7 SP1 / 8.1 / 10 64-bit
İşlemci: AMD FX-4350 / Intel® Core™ i3-3210
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon™ R7 260X (2GB VRAM) / NVIDIA® GeForce® GTX 750(2GB VRAM) DX11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

SolSeraph özellikle farklı yapısıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"SolSeraph Çıkışını Yaptı!" bu yazı 10 Temmuz 2019 tarihinde saat 23:43 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)