Snooker 19’un çıkış tarihine ilişkin önemli detay

Blogolik Yazar tarafından 5 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Snooker 19 yakın bir tarihte resmen satışa sunulacak. İşte son bilgiler…

PlayStation 4, Xbox One, PC ve Switch platformu için duyurulan Snooker 19 bugün gelen haberler ile çıkış tarihine kavuşmuş. Günümüzün en gerçekçi bilardo oyunu olacak olan Snooker 19, 17 Nisan 2019’da tüm platformlarda lansmana çıkacak.

Oyunculara gerçekçi bir bilardo deneyimi sunacak olan Snooker 19 oldukça gerçekçi ve detaylı grafikler ile karşımıza çıkacak. Snooker dünyasının resmi oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Snooker 19 tek oyunculu ve çok oyunculu modlara da sahip olacak. Ken Doherty ve Jimmy White gibi dünyanın en iyi 128 oyuncusundan biri olarak linsanslı turnuvalara katılacağımız yapımda bilardo konusundaki yeteneklerimizi göstereceğiz.

Gelişmiş yapar zekası ile oyunculara günümüzün en gerçekçi bilardo oyununu sunacak olan Snooker 19 nefes kesici turnuvalara ev sahipliği yapacak. 5 farklı dil desteğinin yer aldığı yapımda dileyen oyuncular çevrimiçi oyunculara karşı, dileyen oyuncular da yapay zekaya karşı oynayabilecekler. Oyunda seyirci tezahüratları bile bulunuyor. Görünen o ki epey ayrıntılı bir oyun olacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Snooker 19’un çıkış tarihine ilişkin önemli detay" bu yazı 5 Nisan 2019 tarihinde saat 23:21 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)