Sniper Elite 4 Çıkış Tarihi

denizli tarafından 1 Şubat 2017 tarihinde yazılmıştır.

Çok kısa bir müddet sonra çıkış yapacak Sniper Elite 4 için tamamiyle oyun içi görüntüler içeren yeni bir video yayınlandı.

2. Dünya Savaşı temalı bir keskin nişancı oyunu olan Sniper Elite 4‘te İtalya’ya yolculuk ederek Nazi Almanyası ile işbirliği yapan İtalyan hükümetini devirmeye çalışacağız. Bu iş için mahalli direniş örgütüyle işbirliği yaparken nişancılık becerilerimizi ve saklı hareket etme becerilerimizi konuşturacağız.

Yayınlanan bu video bize oyunun senaryo görevleri ile iligli bilgiler veriyor. Oyuncular görevlerde değişik yollarla hedeflerini yok edebilecekler. İsterseniz kendinize uygun bir yer bulup uzak mesafelerden hedeflerinizi keskin nişancı tüfeğinizle temizleyebilecek, isterseniz saklıca onlara yaklaşarak yakından tesirsiz hale getirebileceksiniz. Ayrı olarak susturucu silah seçeneklerine de sahip olacağız.

Sniper Elite 4‘te etrafımızdaki koşullardan da yararlanabileceğiz. Vinçlerin ucundaki ağırlıkları düşmanımızın üzerine yıkabilecek veya tuzaklar kurarak yerimizi belli etmeden görevimizi bitirebileceğiz. Video bize oyundaki haritaların ne kadar geniş oldunu gösteriyor.

Sniper Elite 4 VİDEO


Sniper Elite 4, gerçekçi bir sniper oyunu olmasıyla dikkat çekiyor. Oyuncular nişan alırken rüzgar ve uzaklık gibi etkenlere dikkat etmek zorunda olacaklar. Ayrı olarak serinin klasikleşmiş röntgen kameraları ve kanlı sonları Sniper Elite 4’de daha sık karşımıza çıkacak. Sniper Elite 4, 14 Şubat 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak.

12 ay önce yazılmıştır.
"Sniper Elite 4 Çıkış Tarihi" bu yazı 1 Şubat 2017 tarihinde saat 22:05 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 101 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)
    cebimde kredi yama indir