Snapdragon 865 Plus Aldığı Yüksek Puanla Dikkat Çekti

Blogolik Yazar tarafından 20 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Qualcomm Snapdragon 865 Plus akıllı telefonu Geekbench testlerinde aldığı yüksek puanla dikkat çekti. İşte detaylar…

Akıllı telefonlarımızın çoğu, bildiğiniz üzere gücünü Qualcomm Snapdragon yonga setlerinden alıyor. Oldukça başarılı işler sergileyen bu işlemciler, gerek orta segmentte, gerek ise amiral gemisi cihazlarda kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Geçtiğimiz haftalarda Antutu testinden aldığı puan ile gündeme düşen Snapdragon 865 Plus, şimdi de Geekbench skorları ile karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Meizu CEO’su böyle bir işlemcinin piyasaya sürülmeyeceğini iddia etmişti. Ancak, yaklaşan Asus oyuncu telefonu, ortaya çıkan Antutu ve Geekbench testleri, dünden bugüne kadar ortaya atılan tüm iddiaları yalanladı ve Snapdragon 865 Plus‘un kesin olarak piyasaya sürüleceğini doğrulamış oldu.

Geekbench testlerinde “asus ZF” kod adı ile görülen Snapdragon 865 Plus, tekli çekirdek testinde 973 puan alırken, çoklu çekirdekli testte ise 3.346 puan almayı başardı. Bu durumda Snapdragon 865 Plus bulunan telefonlar etkileyici bir performans ortaya koyabilecek.

3 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Snapdragon 865 Plus Aldığı Yüksek Puanla Dikkat Çekti" bu yazı 20 Haziran 2020 tarihinde saat 22:35 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)