Smartisan Markası ile İlgili Beklenmedik Bir Gelişme Yaşandı

Blogolik Yazar tarafından 9 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Smartisan çok yakında oldukça mühim bir açıklamada bulunacak. Ekonomik olarak zorluklar içerisinde olduğu bilinen Smartisan, bazı iddialara göre iflasını açıklayacak.

Çin’de birçok marka var ve bu markalar biz farkında olmasakta milyonlarca ürün satışı gerçekleştiriyorlar. Ülkemize giriş yapacak olduğu ile dedikoduların dolaştığı ULEFONE ve Smartisan markaları da bunlardan ikisi. Bu markalardan Smartisan bir süredir battı batıyor dedikoduları ile çalkalanıyordu ve bugün şirket bir açıklama yaparak 15 Ocak tarihinde bir duyuru yapacağını dile getirdi. Çinli basına göre şirket iflasını açıklayabilir zira bir süre önce çalışanlarının %60’ı işten çıkartılmış ve birçok modelin de satışı durdurulmuştu.

Global pazarda daha fazla söz söz sahibi olmak istiyoruz diyen CEO Luo Yonghao bu noktada ciddi bir psikolojik sorun yaşadığı da Çinli basın tarafından dile getiriliyor. R1 ve Nut Pro 2 serisi ile global pazarda da dikkatleri üzerine çeken şirketin bu hale gelme sebebini ise sanırız 15 Ocak tarihinde öğrenebileceğiz. Bir gurup medyanın da markanın yeni bir model tanıtacağını belirtmesi ilginç. Biz şirketin başka bir markaya katılacağına ve yoluna devam edeceğine inanıyoruz. Artık tüm soru işaretlerinin karşılığını bulabilmek için Smartisan cephesinden gelecek olan açıklamayı bekliyoruz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Smartisan Markası ile İlgili Beklenmedik Bir Gelişme Yaşandı" bu yazı 9 Ocak 2019 tarihinde saat 20:50 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 37 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)