Skype’de Kişilere Özel Zil Sesi Nasıl Ayarlanır?

Blogolik Yazar tarafından 30 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır.

Skype’de Kişilere Özel Zil Sesi Nasıl Ayarlanır?

Skype kullanıcılarının uygulamayla ilgili olarak merak ettiği bazı konular bulunuyor. Bu konulardan bir tanesi de kişiye özel zil seslerinin nasıl ayarlandığıyla ilgilidir. Kullanıcılar Skype üzerinden birkaç küçük ayarlama yaparak sorunsuz bir şekilde kişiye özel zil sesi ayarlayabiliyorlar. Peki, Skype’de kişilere özel zil sesleri nasıl ayarlanır? Sizlerde Skype’de kişilere özel zil sesleri nasıl ayarlanır diyorsanız aşağıdaki alanda yer alan bilgilerden yararlanabilir ve istediğiniz kişiler için özel zil sesleri ayarlayabilirsiniz. Öncelikli olarak bu işlemin yapılabilmesi için yapılması gereken şey Skype menüsü içerisindeki Skype alanını açmaktır.

Sonrasında kişisel bilgiler sekmesinin açılması gerekiyor. Karşınıza çıkan ekranda sesleri değiştir alanını giriş yaparak, oradan da kişilere göre farklı zil sesleri ayarlayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı işlemi özel zil sesi ayarla alanı üzerinden de rahatlıkla yapabilirsiniz. Özel zil sesi ayarla alanına giriş yaptıktan sonra zil sesi atayacağınız kişiyi seçerek istediğiniz zil sesini ilgili kişiye atayabilirsiniz. İşlemden sonra istediğiniz kişiden gelen bildirimler istediğiniz zil sesi ile yapılmaya devam edecektir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Skype’de Kişilere Özel Zil Sesi Nasıl Ayarlanır?" bu yazı 30 Nisan 2016 tarihinde saat 17:34 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 67 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)