Skype İndir – Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı

Blogolik Yazar tarafından 30 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır.

Skype İndir – Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı
Gelişen teknolojiyle birlikte kullanıcıların cep telefonlarında ve bilgisayarlarında kullanmış olduğu çok sayıda uygulama bulunuyor. Farklı amaçlarla kullanılan uygulamalardan bir tanesi de Skype programıdır. Skype programı sayesinde kişiler arkadaş listesindeki kişilerle ücretsiz bir şekilde iletişim kurabiliyorlar. Kullanıcılar programı kullanarak diledikleri kişilerle anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma gibi ayrıcalıklardan yararlanabiliyorlar. Program tamamen ücretsiz olduğu için milyonlarca kişi tarafından kullanılabiliyor. Ancak bazı özellikleri aktif hale getirebilmek için bir miktar ücret ödenmesi gerekebiliyor. Fakat programın ücretsiz kullanılabilen kısmı bile kişilerin pek çok avantajdan yararlanmasını sağlıyor. Bu nedenle dünya üzerinde Skype kullanan kişi sayısı her geçen gün giderek artıyor.

Ücretsiz olarak kullanılan bu güzel programı sizlerde bilgisayarınızda ve cep telefonunuzda kullanabilirsiniz. Programı indirmek için ilk önce vermiş olduğumuz tamindir sitesine giriş yapın daha sonra ücretsiz olarak bağlantı yolu ile programı indirin. Kurulumu da oldukça basit olan skype programını kurduktan sonra next next diyerek kurulumunu bitirebilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Skype İndir – Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı" bu yazı 30 Nisan 2016 tarihinde saat 17:38 sularında "Programlar,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 98 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)