Skater XL Oyunu Bu Ay İçerisinde Çıkıyor!

Blogolik Yazar tarafından 10 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

Heyecanla beklenen kaykay oyunlarından Skater XL’ın çıkış tarihi belli oldu. İşte oyun ile ilgili son gelişmeler…

Mobil platformdan sonra sadece bilgisayar platformuna özgü bir kaykay oyunu olarak 19 Aralık’ta erken erişime çıkacak olan Skater XL, Easy Day Studios Pty Ltd imzası ile geliştirildi. Aksiyon ve spor oyunu olarak adından söz ettirecek olan yapım erken erişim oyunu olarak 19 Aralık’ta yayınlanacak. Tek oyunculu olarak oynayabileceğimiz yapımda benzersiz parkurlar da kaykayımız ile akrobatik hareketler yapabilecek ve yeteneklerimizi sergileyebileceğiz. Oldukça kaliteli oynanış mekaniklerine sahip olacak olan yapımda oyuncular tehlikeli yerlerde kaykayları ile ilerlemeye çalışacaklar.

Sadece İngilizce dil seçeneğine sahip olarak 19 Aralık’ta erken erişime çıkacak olan Skater XL kolay kontrollere sahip olacak. Gerçekçi mekanlarda kaykay süreceğimiz oyunda gündüz teması yer alacak. Oyuncular bazen sokakta, bazen parkurlarda, bazen de günlük yaşam alanlarında kaykayları ile akrobatik hareketler yapabilecek ve kaykayları ile yeteneklerini gösterebilecekler. Bu spora karşı ilgisi olan oyuncuların deneyimlemesi gereken bir oyun olacağını söyleyebiliriz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Skater XL Oyunu Bu Ay İçerisinde Çıkıyor!" bu yazı 10 Aralık 2018 tarihinde saat 12:36 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)