Sivilce Patlatma Oyunu

Blogolik Yazar tarafından 21 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır.

Sivilce Patlatma Oyunu

Sivilceler hep istenmeyen görüntü oluşturur. Bu istenmeyen görüntüyü bilgisayar ekranınızda patlatmak zevkli olabilir. Bu nasıl olacak? İnternetin arama motorundan sivilce patlatma oyunu yazıp karşınıza çıkan oyunu bilgisayarınıza indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun nasıl oynanıyor? Bununla ilgili biraz bilgi verelim. Oyunu indirdiniz ve start dediğiniz zaman önünüze resim gelir. Ekrana gelen resmin üzerine tıklarsanız oyun başlamış olur. Resimde ki kişinin yüzündeki sivilcelerin üzerine gelip mouse ile sol click tuşuna basıyorsunuz. Böylece sivilceyi patlatmış oluyorsunuz. Hemen başka bir sivilceye geçip aynı işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Yalnız oyun süreli bir oyun olduğu için, önemli olan süre bitmeden en çok sivilceyi patlatmak. O yüzden sivilce patlatma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Patlattığınız sivilce sayısına göre de puan almış oluyorsunuz.

Yüzünüz de sivilce çıkıyor fakat iz kalmasın diye patlatamıyorsanız, bu oyunu oynayarak yüzünüzde ki sivilcenin hıncını alabilirsiniz. Gayet zevkli bir oyun olduğu için bilgisayarınıza indirip boş zamanlarınız da açıp oynayabileceğiniz bir oyun. Sadece bu oyunu oynarken çok hızlı olmanız gerekiyor. Ne kadar hızlı olup sivilce patlatırsanız oyunun sonunda alacağınız puan da o kadar yüksek olur. Şu anda oyunun 2. versiyonuda yapılmış durumda. Eğer 1. versiyonu oynamaktan zevk aldı iseniz, 2. versiyonu da aynı şekilde bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz. Çocukların oynamaktan oldukça zevk aldıkları bir oyun çeşidi olduğunu söylemek gerekir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Sivilce Patlatma Oyunu" bu yazı 21 Haziran 2017 tarihinde saat 08:13 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 78 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)