Sivilce Lekeleri İçin İlaç

Blogolik Yazar tarafından 18 Ekim 2017 tarihinde yazılmıştır.

Sivilce Lekeleri İçin İlaç

İnsan vücudunda fazla yağ salınımı ile tıkanan yağ kanalının olduğu bölgede iltihabi sivilceler oluşur. Bu sivilceler kuruduğu zaman oluştuğu bölge de leke oluşturabilir. Görüntü olarak bu tarz da lekeler can sıkıcı olabiliyor. Bu oluşan lekelerden kurtulmak için ilaç kullanabilirsiniz.

Sivilce lekeleri için ilaç olarak çeşitli kremler satılmaktadır. Bu kremlerden kullanabilirsiniz. Bu kremler de reçetesiz hafif kremler ve reçeteli olarak satılanları vardır. Reçetesiz hafif kremler olarak satılan kremleri hafif sivilce lekelerini yok etmek için kullanabilirsiniz. 2 ila 6 arasında kullanmanız gerekebilir sivilce lekesinin tamamen yok olması için. Bu kremlerden bir kaç örnek vermek gerekir ise, Cellex Clear Complexion Complex, Scar zone yeşil çay içerikli akne ve akne izlerini giderici krem, Salvolin salyangoz akne – leke giderici krem v.s. kremlerden kullanabilirsiniz.

Eğer vücudunuzda oluşan sivilce lekesi koyu bir leke ise bu kremler ile gitmiyor ise o zaman bir dermatoloğa gitmeniz gerekir. Dermatoloğun size vereceği reçeteli satılan sivilce lekelerini gideren kremlerden kullanabilirsiniz. Şunu bilmeniz gerekir ki reçeteli satılan bir krem aldığınızda da bu krem ile kısa sürede bu sivilce lekelerinden kurtulamayabilirsiniz. Uzun süreli bir tedavi süreci geçirmeniz gerekebilir.

Sonuç olarak vücudunuz da oluşan sivilce lekelerinden derecesine göre reçeteli veye reçetesiz satılan kremler ile kurtulabilirsiniz. İnatçı ve koyu sivilce lekelerinden kurtulmak için sabırlı davranmanız gerekir.

2 sene önce yazılmıştır.
"Sivilce Lekeleri İçin İlaç" bu yazı 18 Ekim 2017 tarihinde saat 22:22 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 73 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)