Sivilce Bandı Yapımı

Blogolik Yazar tarafından 26 Ekim 2017 tarihinde yazılmıştır.

Sivilce Bandı Yapımı

Uzman kişilerden yardım almadan kendiniz ev de sivilce bandı yapabilirsiniz. İlk önce yapmanız gereken eczaneden kaliteli bir marka sivilce bandı almaktır. Daha sonra sivilce olan bölgeyi güzelce temizleyerek kurulayın. Bu işlemi yaptıktan sonra düzgün bir şekilde sivilcenin üzerine sivilce bandını yapıştırın. Bu işlemi gece yatmadan önce yaptıktan sonra yatıp sabah kalktığınız zaman çıkarırsanız etkisi daha iyi olur.

Sabah kalktığınız zaman sivilce bandını çıkarıp, güzelce yıkadığınız zaman sivilcenin kaybolduğunu göreceksiniz. Önemli olan yukarıda yazdığımız gibi sivilce bandının kaliteli bir sivilce bantı olmasıdır. Sivilce bandını da doğru bir şekilde uyguladığınız takdir de istenmeyen görüntü oluşturan sivilceden kurtulmuş olursunuz. Sivilce bandının yapımı yani uygulaması da oldukça basit olan bir işlemdir.

Sivilce vücudun her hangi bir yerinde çıkabilir. Görünür bir yerde oluşması hoş olmayan bir görünüme neden olmaktadır. Bu da moral bozucu bir sebep olduğundan dolayı bunu yaşamamak için uygulaması oldukça kolay olan sivilce bandı ile bu durumdan kısa süre içinde kurtulmanız mümkündür. Sivilce bandını kaliteli bir markadan seçmeye özen göstererek temiz ve kuru bir cilde uygulayarak hızlı bir şekilde görünümünüzü bozan sivilceden kurtulun. Sizi rahatsız eden bir görüntüden kurtulmak bu kadar basit olunca da yapmanız gereken bulunduğunuz yere en yakın eczaneye giderek bir sivilce bantı alıp bu sivilce bandını da sivilcenin üzerine yapıştırmak.

2 sene önce yazılmıştır.
"Sivilce Bandı Yapımı" bu yazı 26 Ekim 2017 tarihinde saat 01:06 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 103 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)