Siri Nasıl Sessize Alınır?

Blogolik Yazar tarafından 30 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Siri Nasıl Sessize Alınır?

Apple marka cihazlarda yer alan siri özelliği, mesaj göndermek, telefonla arama yapmak gibi bir çok özelliği, ile sesimizi kullanmamıza yarayan bir programdır. Siri bir çok özelliği içerisinde barındırdığı için , kullanıcıları tarafından da hoş karşılanılan bir uygulamadır. Siri sadece Apple marka cihazlara da kullanıma açıktır ve farklı markalarda bu özellik bulunmamaktadır. Bir çok ayarını kullanarak bir çok amaç ile siri özelliklerinden faydalanabiliriz. Soru sorarak cevap alabiliriz. Sanal bir arkadaşımız olacak bir program olarak da adlandırmamız mümkündür.

Bazı alanlarda siriden gelen sesli uyarılar, o an ortamına göre rahatsızlık verebilmektedir. Apple da siri özelliğini sessize almak için, sol kenarda yer alan sesli ve sessiz anahtarını kullanarak bu işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Fakat bunu yapmamız için, öncelikle bir kaç ayar uygulamamız gerekmektedir. Ayarlar bölümüne girdikten sonra, genel sekmesinden, siri ve sesli bildirim sekmesine giriş yaptıktan sonra, sesli anahtarıyla denetle seçeneğine işaret koyduktan sonra, sesli sessiz anahtarı ile siri özelliğini de cihazımızı sessize aldıktan sonra siri özelliğinden de sesli bildirimler almayız.

3 sene önce yazılmıştır.
"Siri Nasıl Sessize Alınır?" bu yazı 30 Eylül 2016 tarihinde saat 01:47 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 69 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)