Shovel Knight Ulaştığı Satış Rakamıyla Dikkat Çekti

Blogolik Yazar tarafından 9 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Görünüş itibariyle buram buram nostalji kokan Shovel Knight’ın bu zamana kadar 2.5 milyondan fazla satmayı başardığı ortaya çıktı.

Yacht Club Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Shovel Knight bilgisayar platformunda 39.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. 50’den fazla zorluk seviyenin yer aldığı yapımda oyunculara ilerlemeye dayalı bir oynanış sunulmuştu. Düşmanlarla dolu birbirinden farklı temalara sahip olan bir atmosferde ilerlediğimiz oyunda ayrıntılı içerikler, benzersiz silah ve zırh setleri yer alıyor. Günümüze kadar düzenli olarak güncelleme alan oyun satışlarını artırmaya devam ediyor.

Güncel bilgilere göre oyun günümüze kadar tüm platformlarda toplamda 2.5 milyon adet kopya satışı gerçekleştirmiş. PC Games N’in yapmış olduğu habere göre Shovel Knight geçtiğimiz hafta 5’nci yıl dönümünü kutlamış. Habere göre oyunun geliştiricisi olan Yacht Club Games resmi web sitesi üzerinden yaptığı duyuruda, Shovel Knight’ın günümüze kadar toplamda 2.5 milyon adet kopya sattığını ifade etmiş.

Tek oyunculu ve yerel çok oyunculu olarak oynanabilen yapım, günümüze kadar herhangi bir genişleme paketi almazken düzenli güncellemeler neticesinde oyuncularına yeni içerikler sundu.

Hatırlayacağınız üzere oyunla ilgili en son duyurulan satış rakamı, 11 Nisan 2019’da 2 milyon olarak paylaşılmıştı. Yani yapım Nisan 2019’dan bu yana yarım milyon daha kopya satışı gerçekleştirmiş. Geleceği de bir hayli parlak gözüküyor.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Shovel Knight Ulaştığı Satış Rakamıyla Dikkat Çekti" bu yazı 9 Temmuz 2019 tarihinde saat 23:09 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)