Sheltered Çok Yakında Nintendo Switch İçin Çıkıyor

Blogolik Yazar tarafından 12 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

Sevilen oyunlardan Sheltered önümüzdeki hafta Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek.

İki yıl gibi büyük bir aradan sonra Nintendo Switch platformuna gelme kararı alan yapım ne kadar satacak daha şimdiden merak konusu oldu. Unicube ve Team 17 Digital Ltd işbirliği ile geliştirilen yapım Steam’de bilgisayar platformu oyuncularına 24.00 TL olarak satılmaya devam ediyor. Tek oyunculu bir oynanışa sahip olan yapım bünyesinde 8 farklı dil desteğine yer vermişti. Tahminlere göre oyun yine 8 dil desteği ile Switch platformuna gelecek.

Küresel bir kıyamet sonrasını konu alan yapımda oyuncular hayatta kalabilmek için çaba sarf ediyor ve kendilerine verilen görevleri başarmaya çalışıyorlar. Orta dereceli içeriklere ve grafiklere sahip olan oyunda aile üyelerini korumaya çalışacak ve karşımıza çıkan birbirinden farklı tehlikeleri atlatmaya çalışacağız. Oyun içerisinde bazen vahşi hayvanlarla bazen de yerlilerle savaşacak onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Oyuncular evcil hayvan olarak kedi, köpek, balık, yılan yada at arasından seçim yapabilecekler. Aile bireylerimizin cinsiyetlerini ve isimlerini de dilediğimiz gibi ayarlayabileceğiz.

Nintendo Switch konsolu özellikle 2017 yılında büyük bir sıçrama gerçekleştirmişti. Günümüzde pek çok popüler oyun Switch’e de gelmeye devam ediyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Sheltered Çok Yakında Nintendo Switch İçin Çıkıyor" bu yazı 12 Aralık 2018 tarihinde saat 17:28 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)