Shadow of the Tomb Raider Oyunu Beşinci Güncellemesini Aldı

Blogolik Yazar tarafından 2 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.

Bu yıl içerisinde piyasaya sürülen popüler oyunlardan Shadow of the Tomb Raider, bir güncelleme daha aldı ve böylece toplam beşinci güncellemesini almış oldu.

Nixxes tarafından Shadow of the Tomb Raider’in beşinci PC güncellemesi bugün yayınlandı. Yama notlarına göre bu patch ile Steam Input kullanırken gözüken düğme görselleri daha iyi hale getiriliyor. Fakat en çok merak edilen Shadow of the Tomb Raider’a ekleneceği konuşulan Nvidia RTX efektleriydi. Maalesef beşinci güncelleme ile oyuna RTX eklenmiş değil.

Daha öncesinde Nvidia’nın yeni ekran kartı RTX 2080 Ti’yi kullananlar Shadow of the Tomb Raider oynarken çökme sorunu yaşıyordu. Nixxes bunun için kısa süre önce bir hotfix yayınlamıştı. Yeni yama ile durum daha iyi hale geliyor. Bunun dışında oyunda yer alan çok sayıda bug ve hata da giderildi. Örneğin bir bölgede jaguarlar donup kalıyordu ya da hapisten kaçış görevinde Unuratu görünmez hale geliyordu.

Her zaman olduğu gibi bir dahaki sefer Steam’e giriş yaptığınızda Shadow of the Tomb Raider güncellemesi otomatik olarak inmeye başlayacak. Bunun için de oyunu Steam üzerinden etkinleştirip oynuyor olmanız gerekiyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Shadow of the Tomb Raider Oyunu Beşinci Güncellemesini Aldı" bu yazı 2 Kasım 2018 tarihinde saat 10:38 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 23 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)