Shadow of the Tomb Raider DLC Almaya Devam Ediyor

Blogolik Yazar tarafından 24 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Lara Croft’un son maceralarına tanık olduğumuz Shadow of the Tomb Raider oyunu için bir DLC daha çıktı.

Lara Croft’u canlandırdığımız Shadow of the Tomb Raider’da oldukça zengin bir içerik karşımıza çıkmıştı. Steam’de ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım yeni bir genişleme paketi daha aldı. The Path Home adında sunulan yeni genişleme paketi şuanda tüm platformlarda satın alınabilir olarak yer alırken Steam’de de bilgisayar oyuncuları tarafından mercek altına alındı. 19 Nisan’da lansmana çıkan The Path Home, 100.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile Steam’de satılıyor. Genişleme paketi 30 Nisan’a kadar yüzde 40 indirimle 60.00 TL olarak satılmaya devam ediliyor.

The Path Home genişlemesi ile Lara Croft eski tünellere inecek ve kaybolan müttefikleri bulmaya çalışacak. Yeni bir yolculuğa çıkacak olan Lara Croft, bu genişleme ile farklı becerilere ve kostümlere kavuşacak. Yepyeni bir meydan okuma sahnelerine sahip olacak olan yeni içerik oyuncuları tatmin edecek.

Bu arada geliştirici ekibin yeni bir Tomb Raider oyunu üzerinde daha çalışmalara başladığına yönelik bazı söylentilerin olduğunu belirtelim.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Shadow of the Tomb Raider DLC Almaya Devam Ediyor" bu yazı 24 Nisan 2019 tarihinde saat 23:00 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)