SGK Emeklilik Hesaplama Programı Android İndir ( Ne zaman Emekli Olacağım )

denizli tarafından 23 Ağustos 2013 tarihinde yazılmıştır.

SGK Emeklilik Hesaplama İşlemi, birçok çalışanın sürekli olarak kafasına takılan ne zaman emekli olurum sorusunun cevabını vermek için hazırlanmış olan başarılı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Tüm verileri resmi SGK sitesi üzerinden çeken uygulama sayesinde sadece hizmet dökümünü bilgilerinizi değil aynı zamanda SSK emeklilik sorgulama işlemlerinizin sonuçlarını da görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama üzerine birden fazla kullanıcının bilgilerini ekleyebilir ve ne zaman isterseniz aynı verileri tekrar girmeye gerek kalmadan sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet dökümünüzü görüntülemek ve SSK emeklilik sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bu basit ve kullanışlı uygulamaya akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde yer vererek, ne zaman emekli olurum diye merak eden herkese yardımcı olabilirsiniz.

Android Uygulamasını İndir…

6 sene önce yazılmıştır.
"SGK Emeklilik Hesaplama Programı Android İndir ( Ne zaman Emekli Olacağım )" bu yazı 23 Ağustos 2013 tarihinde saat 23:42 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 570 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)