Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok Film Fragmanı

Blogolik Yazar tarafından 21 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok Film Fragmanı
İlk filmi ile büyük beğeni toplayan ve ikinci filmi merakla beklenen Şevkat Yerimdar filmi Türkiye’de 25 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Cezmi Baskın , Başak Parlak , Özgürcan Çevik , Numan Çakır , Bahadır Tokmak paylaştığı ve yönetmenliğini Bülent İşbilen yaptığı Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok adlı filmde ilk filmin devamı niteliğinde konular anlatılıyor. Komedi tarzında ki filmi 25 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok Film Konusu
Filmde asabi karakteri ile tanınan ve çok beğeni toplayan Şevkat, düğün yapmaya karar verir ve bunun için ara gerektiğinden dedesinden kalan evini satmak üzere Ankara’ya gidecektir. Asıl niyeti evi satarak geri dönmek olan Şevkat ne yazık ki başına gelen olaylar yüzünden bu durum biraz uzayacaktır. Aşık bir genç olan Sarper arabasının önüne atlayacak ve  Şevkat’in planları altüst olacaktır. Şevkat, kız tarafından dayak yiyen Sarper’in hesabını sormak için kahveyi basar ve macera böylece başlar.
Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok Film Fragmanı" bu yazı 21 Aralık 2015 tarihinde saat 23:55 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 98 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)