Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Blogolik Yazar tarafından 25 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi sevgililer gününe çok az bir zaman kaldı. Bu zamanı iyi değerlendirip alacağınız hediyeyi şimdiden seçmelisiniz. Geçen yıllarda aldığınız hediyeleri göz önünde bulundurun ve sevgilinizin en çok neye sevindiğini düşünü bu size başlangıç olarak güzel bir öneri olacaktır. En azından o yoldan gidebilirsiniz. Size ilk önerim parfüm almayın arkadaşlar böğ geldi yani parfümden =)

Kişiye Özel Aşkpirin

Sevgiliniz için özel ve kahkaha dolu bir 14 şubat yaşatabilirsiniz.Bunun için sadece size özel olarak tasarlanacak olan aşkpirin ile sağlayabilirsiniz. Size bir Kişiye Özel Aşkpirin lazım! Eczanelerde herkesin baş ağrısını geçirmek için aldıkları ağrı kesicilerin yer aldığı kutuyu size özel olarak tasarlayan firma aşkınıza armağan edebileceğiniz güzel bir hediye sunuyor size.

Kişiye Özel Sıcak Kalp Kupa Bardak

Bir diğer hediye önerimizde resimli kupa bardakları sevgilinize sizin resimlerinizin yer aldığı bir kupa hediye ederek her zaman sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

kisiye-ozel-askpirinSevgiliye Hediye Sepeti – Kalplerimiz Bir Olsun

Bir diğer hediye önerimizde ona güzel sözlerden oluşan anlamlı şeyler yazmanız ve bunları kalp bir kutu içinde sunmanız.

4 sene önce yazılmıştır.
"Sevgililer Günü Hediye Önerileri" bu yazı 25 Ocak 2016 tarihinde saat 00:54 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 126 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)