Sesli Chat Nedir? Güvenli Midir?

Blogolik Yazar tarafından 25 Şubat 2018 tarihinde yazılmıştır.

Sesli Chat Nedir?

Sesli Chat günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilen bir sohbet platformudur. Bu sitelerde yalnızlıktan sıkılan bireyler kendi karakterlerine uygun yol arkadaşı aramaktadırlar. Bu arkadaşlık sonucunda kimisi ciddi bir ilişki kurarken kimisi de arkadaşlık ile yetinir. Bu sitelerde bulunan sesli chat özelliği ise birbirlerine sesler atarak sohbet etmeleridir.

Chat Güvenli Midir?

Bu sitelerde sohbetler tamamen konuştuğunuz kişi ile sizin aranızdadır. Çünkü sitemizde gizlilik prensibi esasa alınmaktadır. Bunun dışında kişiler sizin izniniz olmadan iletişim bilgilerinizi göremez dolayısıyla bu sitede oldukça güvenli bir ortam sağlanmaktadır. Eğer bu sitelere üye olmak konusunda bir çelişkiniz bulunuyor ise üye olarak bir süre sesli siteleri deneyebilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Sesli Chat Nedir? Güvenli Midir?" bu yazı 25 Şubat 2018 tarihinde saat 02:12 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 41 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)