Sekiro: Shadows Die Twice Satış Rakamlarıyla Dikkat Çekiyor

Blogolik Yazar tarafından 10 Ağustos 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sekiro oyunu beklentilerin de üzerinde bir satış başarısı yakaladı. İşte detaylar…

50’in üzerinde ödül ve adaylıkla yüksek ses getiren Sekiro: Shadows Die Twice, Dark Souls ve Bloodborne serisinin yaratıcısı olan From Software tarafından geliştirildi. Yayınlanmadan önce oyuncular tarafından merakla beklenen yapım, yayınlandıktan sonra oyuncuları tatmin etmeyi başardı.

Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen Sekiro: Shadows Die Twice bugün gelen haberlere göre dünya çapında 3 milyon kopya satışını geride bırakmış. GamingBolt’un haberine göre başarılı oyun ilk 10 günde 2 milyondan fazla satış yapmayı başarmış. Yapım 31 Haziran 2019 itibari ile dünya genelinde 3.8 milyon adet kopya satışı gerçekleştirmiş.

SuperData’nın analisti olan Daniel Ahmad’a göre ypaım 30 Temmuz 2019’a kadar dünya çapında toplamda 3.8 milyon adet kopya satışı gerçekleştirmiş. Bu da kuşkusuz ki oldukça önemli bir başarı.

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Sekiro: Shadows Die Twice Satış Rakamlarıyla Dikkat Çekiyor" bu yazı 10 Ağustos 2019 tarihinde saat 22:30 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)