Secret Neighboor Yeni Bir Rekor Kırdı

Blogolik Yazar tarafından 10 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Oyuncu sayısı yönünden yeni bir rekora imza atan Secret Neighboor’un toplam 1 milyon oyuncuya ulaşmayı başardığı ifade edildi.

Xbox One ve PC platformu için 24 Ekim 2019’da lansmana çıkan Secret Neighbor’dan güzel haberler gelmeye devam ediyor. Yapım başarılı gidişatı sonucunda 1 milyon oyuncuyu geride bıraktı. Oyunun satışları artmaya devam ediyor.

Korku oyunu olarak bu yıl piyasaya sürülen Secret Neighbor, Hologryph ve Dynamic Pixels işbirliği ile geliştirilmişti. Çok oyunculu olarak oynanabilen yapım günümüzde oldukça güzel satışlar yapmaya devam ederken oyuncu kitlesinde de büyük bir artış yaşanmaya devam ediliyor. Yeni gelen bilgilere göre başarılı oyun 1 milyon oyuncuyu geride bırakmış.

VGChartz’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun yayıncısı olan tinyBuild resmi Twitter adresi üzerinden yaptığı paylaşımda Secret Neighbor’un 1 milyon oyuncuyu geride bıraktığını duyurmuş. Çok oyunculu olarak 6 farklı oyuncuyu yan yana getiren yapım bu yönü ile oyuncuların büyük bir başarısını elde etmiş.

Fantastik oynanışı ve zengin içeriği ile oyunculara sürükleyici bir korku deneyimi sunan oyun bünyesinde bulundurduğu çeşitli bulmacalar ile de oyuna farklı bir hava katıyor. Komşu evine giren çocuklara yardım edeceğimiz oyunda karanlık bir atmosfer yer alıyor. İlginç bir hikayesi bulunan oyun, şu ana kadar milyonlarca oyuncu tarafından denendi ve genel izlenim olumlu yönde.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Secret Neighboor Yeni Bir Rekor Kırdı" bu yazı 10 Aralık 2019 tarihinde saat 21:22 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 25 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)