Search and Replace Eklentisi

denizli tarafından 10 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Search and Replace Eklentisi
Sizler için faydalı eklentileri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu eklenti bir çok wordpress kullanıcısı için bulunmaz hint kumaşı özellikle sitenizde binlerce yazı varsa ve düzenleme yapmanız gerekiyor ise bu eklenti sayesinde toplu bir şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Örneğin blogunuza bir çok yazı yazdınız fakat yazdığınız yazılarda bir iki kelimeyi başka bir kelime ile değiştirmek istiyorsunuz dahada açıklık getirecek olursak bir kelimesini iki olarak yada 2014 yılında yazdığınız yazıları bu yıl olarak 2015 şeklinde düzenlemek istediğinizde eklentimiz devreye giriyor Türkçesi Ara ve Değiştir olan Search ve Replace eklentisi bir çok projenizde işinizi kolaylaştıracak.

Search and Replace Eklentisinden ilk izlenimler bu şekilde pratik kullanımı ve işlevsel olması ile bir çok webmasterin ilk tercihleri arasında sizlerde değerlendirebilirsiniz.
screenshot-1

Eklentinin kurulumu
Search and Replace Eklentisini şu adresten indirin.
Sıkıştırılmış arşivden çıkan tüm dosyaları /wp-content/plugins/ dizinine yükleyin.
WordPress yönetici panelinden eklentiyi aktif edin.

Kullanımı oldukça kolaydır. Eklenti hakkında merak ettiğiniz ve sormak istediklerinizi bu yazımız altından yorum yaparak sorabilirsiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"Search and Replace Eklentisi" bu yazı 10 Haziran 2015 tarihinde saat 23:02 sularında "Wordpress" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 79 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)