Sea of Thieves İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 18 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sevilen oyunlardan Sea of Thieves güncelleme alıyor. Peki ne gibi değişiklikler var?

Xbox One ve PC platformu için geçtiğimiz yıl lansmana çıkan Sea of Thieves oyuncuları okyanusların derinliklerine götürerek korsan olmaya davet etmişti. Gerçek zamanlı olarak dünyanın farklı noktalarındaki oyuncuları karşı karşıya getiren yapım yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme şuan sunucularda indirilebilir olurken, güncellemenin adı ise Black Powder Stashes olarak duyuruldu.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre korsan oyunu olan Sea of Thieves, Black Powder Stashes adındaki yeni güncellemesi ile oyunculara yeni görevler dizisi sunuyormuş. Buna ek olarak oyun içerisine yeni içerikler ve değişikliklerde getiren güncellemenin PC boyutu 5.50 GB olurken, Xbox One’da 6.40 GB, Xbox One X’te ise 5.50 GB olacakmış.

2.0.5 sürüm numarasına sahip olan Black Powder Stashes güncellemesi oyun içerisine çeşitli desteklemelerde de bulunuyor. Güncelleme beraberinde oyun içerisindeki sorunların da büyük bir kısmını da çözüme kavuştururken, iyileştirmeler de yapıyor. Yeni güncelleme oyuncular için oldukça avantajlı olacak gibi gözüküyor.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Sea of Thieves İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı" bu yazı 18 Temmuz 2019 tarihinde saat 22:23 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)