Sea of Solitude Hakkında Yeni Gelişmeler Var!

Blogolik Yazar tarafından 28 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sea of Solitude oyununun çıkmasına artık epey az bir zaman kaldı. İşte detaylar…

Apex Legends ile kısa sürede 50 milyon oyuncuya ulaşan Electronic Arts farklı projeler üzerinde de çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl düzenlenen E3 2018’de duyurulan Sea of Solitude nihayet çıkış tarihine kavuştu.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen Sea of Solitude 2019 model bir oyun olarak 5 Haziran’da yayınlanacak. Macera oyunları arasına 5 Haziran’da katılacak olan yapım, tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak. Jo-Mei Games imzası ile geliştirilen yapımda gerçeklikten uzak bir atmosfer bizleri bekliyor olacak. Oyun içerisinde Kay isimli bir karakteri canlandıracağız. İlerlemeye dayalı olarak yer alacağımız yapımda oyuncular fantastik yaratıklar ile karşı karşıya gelecek ve akisyon sahneleri ile karşılaşacaklar.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Sea of Solitude 19.99 dolar gibi bir fiyat etiketi ile satışlara açılacakmış. Yalnızlığa düşen bir genç kızı canlandıracak onu canavara dönüştüren problemin sorununu arayacağız. Su basmış bir şehrin içerisinde ilerleyeceğimiz yapımda su seviyeleri sık sık değişecek. Hikaye boyunca oyuncular farklı yaratıklar ve canavarlar ile mücadele edecekler. Oyun özellikle farklı tarzı ile oyuncuların epey beğenisini kazanacak gibi gözüküyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Sea of Solitude Hakkında Yeni Gelişmeler Var!" bu yazı 28 Mayıs 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)