SCUM Ekibi Buram Buram Karla Kaplı Yeni İçeriğini Paylaştı

Blogolik Yazar tarafından 23 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

Video oyunu dünyasının popüler oyunlarından biri olan SCUM’a güncelleme geldi. Güncelleme kapsamında oyunda karla kaplı yeni bir atmosfer paylaşıldı.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen Scum hayatta kalma oyunu olarak yayınlanmıştı. Steam’de şu sıralar yüzde 25 indirime giren yapım bugün yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme ile oyun karla kaplı bir haritaya kavuştu. Güncelleme 0.1.22.10.10890 sürüm numarası ile duyurulurken oyuna bazı yenilikler de geldi. Güncelleme ile oyundaki harita karla kaplı bir hale geldi. Oyuncular yeni haritada kartopu yapabilecek ve kartopu savaşlarına katılabilecekler. Oyuna gelen kızak ile oyuncular harita üzerinde dolaşabilecekler. Unutmadan hatırlatalım, oyuncular kızak ile yokuş aşağı kayabilecekler.

Böylece SCUM da video oyunlarındaki kış etkinliklerine katılmış oldu.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"SCUM Ekibi Buram Buram Karla Kaplı Yeni İçeriğini Paylaştı" bu yazı 23 Aralık 2018 tarihinde saat 14:58 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)