Scribus For Mac 1.4.6 Program Tanıtımı

Blogolik Yazar tarafından 3 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Scribus For Mac 1.4.6 Program Tanıtımı

Bu program açık bir kaynak olarak geliştirilmeyi başarmış olup aynı zaman da bir masaüstü yayıncılık programı olarak bilinmektedir. Programın ana özelliklerinden biri olan renk desteği ilde CMYK renkleri postscript ve içeri /dışarı aktarabilmek adına geliştirilmiştir. Birçok özelliği bulunan ve aynı zamanda çok kullanışlı olan Scribus for Mac 1.4.6 Programı. Renk ayrımlarını oluşturmak gibi birçok profesyonel yayınlanma özelliğine de sahiptir. Kullanıcıların Profesyonellik konusunda kendi sayfasında yerleşimlerine erişebilme imkânı sağlamaktadır.

SVG ‘ye ek olarak birçok konuda önemli olan grafik biçimlerini desteklemektedir. Diğer özelliklerinden biri ise CMYK renkleri ve aynı zamanda spot renkleri konusunda, ICC renk yönetimleri konusunda pyhton ve scripting desteklerini kullanıcıların özellikle kaliteli bir kullanımı için içermektedir. Scribus 24 adetten fazla birçok dilde kullanma imkânına sahiptir. Saydam, şifrelemek ve etkileşimi olan PDF form alanları ile ek açıklamalar katmanlar ve sık kullanılanlar açısından daha geniş bir PDF özelliklerine sahiptirler. Dosya biçimi XML üzerinde kurulmuş ve tamamı ile beğendirilmiştir. Open document biçim standartları arasında alıntıları desteklemektedir.

Scribus for Mac 1.4.6 Programını tam indir gibi birçok sitede bulabileceğiniz gibi aynı zamanda en güvenilir şekilde indirebileceğiniz tam indir sayfasını öneriyoruz. Bu program ile istediğiniz dil seçeneği ile hem daha kullanışlı hem de güvenilir siteler kaynaklı olmasından dolayı tercih etmenizi öneririz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Scribus For Mac 1.4.6 Program Tanıtımı" bu yazı 3 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:58 sularında "Programlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 134 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)