Sanal POS Nasıl Alınır?

Blogolik Yazar tarafından 3 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır.

Sanal POS Nasıl Alınır?

Teknolojinin hızla artması ve e-ticaret sisteminin hayatımıza iyiden iyice girmesi ile birlikte sanl POS sistemi de oldukça önemli oldu. İngilizce Virtual Point of Sail kelimelerinin kısaltması olan VPOS yani Sanal POS ile internet üzerinden satış yaparak sizlerde siteleriniz üzerinden online olarak gelir elde edebilirsiniz. Bu sistem ile birlikte internet üzerinden online satışı kredi kartı ile müşterilerinize sunabilirsiniz. Sanal POS bildiğiniz her yerde gördüğünüz alışveriş yapılırken kullanılan cihazların internet ortamında kullanılan halidir.

Bankalardan sanal pos hizmeti alabilmek için bazı şartları yerine getirmelisiniz. Ve sizden istenilen belgeleri tamamlamalısınız. Öncelikle yerine getirmeniz gereken yükümlülükler neler onlara göz atalım.

Bankalara Sanal POS üyeliği için başvuru yapılmadan önce işletmelerin yapması gerekenler

  • İlk olarak bir güvenlik sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. Yani Siteniz üzerinden girilecek olan kart numaralarının en iyi şekilde korunabilmesi gerekmektedir. Bunlar 128 ya da 256 bit SSL güvenlik sertifikasıdır.
  • Yapılan ticaret esnasında müşterilerin mevcut sözleşmeleri görmesi ona göre alışveriş yapması gerekmektedir. Mesafeli Satış Sözleşmesi, Üyelik Sözleşmesi, Satış Sözleşmesi gibi.
  • Başvuru esnasında bankaya satacağınız ürünler hakkında detaylı bilgi vermelisiniz.
3 sene önce yazılmıştır.
"Sanal POS Nasıl Alınır?" bu yazı 3 Nisan 2016 tarihinde saat 23:39 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 64 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)