Samsung’un Yaratıcı Kablosuz Şarj Projesi: Recharge Yourself

denizli tarafından 5 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Sarj cihazının hayatımızdaki ehemmiyetini tartışmaya gerek yok herhalde. Peki onlardan hamak yapmaya ne dersiniz?

Her sabaha yeni bir Samsung haberiyle uyanmaya şaşırmadığınızı düşünüyorum. Fakat bu sefer Samsung, yeni bir telefon haberiyle değil de bambaşka bir projeyle karşımıza çıkıyor.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyen Samsung, oldukça değişik bir fikirle kullanıcıları bir araya toplamış. Galaxy S6’ya özel olarak hazırlanan projede, tamımı 3 kilometreyi bulan şarj kabloları toplamış. Bu yetmezmiş gibi bir de topladığı kablolardan hamak yapmış.

Recharge Yourself ismindeki proje, gelecekte yaygınlaşacak olan kablosuz şarj teknolojisi temel alınarak yapılmış. Başka bir deyişle kısacası ‘’geri dönüşüm projesi’’ başlığı altında, bu vakte kadar telefonlarıma hizmet eden şarj aletlerinin artık keyfimize hizmet etmesi sağlanmış. Dieter Reyntjens (Samsung Belçika Mobil Pazarlama Müdürü) yaptığı izahta “Kablosuz şarj aletleri gittikçe yaygınlaşıyor. Starbucks, McDonald’s, Ikea ve Lexus gibi markalar çoktan müşterilerine telefonlarını kablosuz şarj edebilme olanağı vermeye başladı. Son ürünlerimiz Samsung Galaxy S6 ve S6 Galaxy edge kablosuz şarj etme özelliğine sahip. Biz de yaratıcı ve eğlenceli bir yolla yakında tüm şarj kablolarına elveda diyebileceğimizi göstermek istedik.” diye konuştu.

Leo Burnett Belçika’nın elindne çıkan projede Evy Puelinckx ile ortaklığa gidilmiş. Teknolojinin yararlarını gözler önüne süren hamaklar için ise takriben 160 adet şarj aleti toplanmış.

1

3

2

 

5 sene önce yazılmıştır.
"Samsung’un Yaratıcı Kablosuz Şarj Projesi: Recharge Yourself" bu yazı 5 Haziran 2015 tarihinde saat 17:39 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 61 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)