Samsung’un Odyssey Monitörü Oyuncuları Hayran Bırakacak

Blogolik Yazar tarafından 6 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, monitör sözcüğünü adeta baştan tanımlatacak bir ürün üzerinde çalışıyor.

G9, hızlı, 240Hz yenileme hızı, 1ms tepki süresi, 32:9 en boy oranı, derin ve sürükleyici 1000R kavis açısı ve 1000 cd/m2 pik parlaklığına sahip dünyanın ilk Dual Quad HD (DQHD; 5120×1440 çözünürlük) oyun monitörü. Monitör, canlı detaylarla gerçek renkler üretmek için HDR1000 VA panel ile birleştirilmiş Quantum dot teknolojisine sahip. Hızlı tepki süresi ve yenileme hızının yanı sıra endüstri lideri 1000R kavisinin kombinasyonu dikkat dağılmasını ve gecikme süresini ortadan kaldırarak, bir salisenin kazanma ve kaybetme arasındaki fark anlamına gelebileceği oyunun kritik anlarında, ultra yumuşak ekran geçişleri sağlıyor.

G9, parlak beyaz bir dış cepheye ve 52 renk ve beş aydınlatma efekti seçeneğine sahip fütürist bir sonsuz çekirdek aydınlatması ile parlayan arka çekirdeği sayesinde çarpıcı yeni bir tasarıma sahip. Tasarım ve aydınlatma efektleri rakiplerinden farklı olup tüm oyun kurulumlarını da tamamlıyor.

Oyuncular, daha küçük 32” ve 27” modelleri ile gelen G7’nin, G9 ile aynı hızlı tepki süresine ve yenileme hızına, derin kavisli ekranına ve genel performansına sahip olmasını beğenecek. G7’nin Dual Quad HD (QHD; 2560×1440 çözünürlük), 16:9 en boy oranı ve HDR600 VA paneli 600 cd/m2 pik parlaklığıyla tamamlanıyor. Ek olarak, G7’nin Quantum dot teknolojisine sahip QLED ekranı, parlak ışıkta bile net ve canlı kalan son derece geniş bir doğru renk reprodüksiyonu sunuyor. Böylece çok daha iyi bir oyun deneyimi elde etmek mümkün oluyor.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung’un Odyssey Monitörü Oyuncuları Hayran Bırakacak" bu yazı 6 Ocak 2020 tarihinde saat 22:35 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)