Samsung’un Katlanabilir Telefonlarının Çok Büyük Bir Bedeli Olacak

Blogolik Yazar tarafından 25 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.

Katlanabilir akıllı telefonların 2019’da çok yüksek fiyatlardan satılacağı konuşulmaktayken bunu destekleyecek bir başka gelişme de Samsung tarafında yaşandı.

Ortaya çıkan rapora göre telefonun fiyatı 2500 dolar seviyesinde olacak. Bugün yayınlanan raporda ilk bilgiler telefonun 1700 dolar seviyesine olacağını söylüyordu ama yeni rapor telefonun fiyatının beklenenden çok daha yüksek olacağını ortaya koyuyor. Ülkemizde vergiler ve dolar kurunu düşündüğümüzde Samsung‘un yeni nesil katlanabilir telefonunun 15 bin TL üzerinde bir fiyatlandırmaya sahip olacağını öngörüyoruz Ancak elbette bu ilerleyen süreçlerde değişkenlik gösterebilir. Her şey Samsung tarafından yapılacak olan resmi tanıtımın ardından ortaya çıkacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung’un Katlanabilir Telefonlarının Çok Büyük Bir Bedeli Olacak" bu yazı 25 Kasım 2018 tarihinde saat 19:59 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 15 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?





    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)