Samsung’un Katlanabilir Telefon Projesi Hakkında Yeni Gelişmeler Var

Blogolik Yazar tarafından 2 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

Akıllı telefon dünyasının önemli markalarından Samsung, katlanabilir cihaz teknolojisi üzerindeki çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

ET News‘den gelen bir rapora göre , Samsung’un katlanabilir telefonunun ucuza gelmeyeceği için şimdiden para biriktirmeye başlayın.

Samsung katlanabilir telefon pahalı olacak
Raporda telefonun kullanıma sunulduğunda 2 milyon won‘a mal olabileceği iddia ediliyor.Bu da yaklaşık 1.800 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacağını anlamına geliyor. Aslında bundan daha yüksek bir fiyat bilgisini Haziran ayındaki bir raporda, cihazın 2,000 dolar kadar fiyatlandırılabileceği de belirtilmişti. Bu bu raporların en azından birbirleriyle uyumlu olduğu anlamına geliyor. Bu aşırı fiyatlandırmanın arkasında Samsung’un kayıplarını telafi etmeye çalıştığı iddiası da yok değil.

Telefonun sınırlı sayıda üretileceği de sızdırılmış durumda. Bu sebeple fiyatların tahmin edilenden de yukarıda olabileceğini söylemek gerekiyor.

12 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung’un Katlanabilir Telefon Projesi Hakkında Yeni Gelişmeler Var" bu yazı 2 Ağustos 2018 tarihinde saat 23:54 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)